м. Бориспіль - 2015 рік

Please reload

ПОИСК ПО КЛЮЧЕВЫМ СЛОВАМ 

November 21, 2019

Please reload

НОВЫЕ ЗАПИСИ 

Медіаграмотність у сучасній українській освіті

November 7, 2019

7 листопада 2019 року менеджер медіаосвітніх програм АУП Оксана Волошенюк провела тренінг “Медіаграмотність у сучасній українській освіті” для директорів закладів середньої освіти та їх заступників міста Борисполя Київської області.

 

Як сьогодні викладати медіаосвіту в сучасному навчальному закладі – питання, яке першочергово порушили на тренінгу. Сьогодні медіаосвіта найповніше представлена в інтегрованому курсі “Громадянська освіта” для 10 класу, який за задумом авторів побудовано за принципом поступового розширення громадянської здатності у різних контекстах суспільного життя: від інформаційного до економічного. Але, викладачів громадянської освіти у нас не готують. Тому вчителі намагаються уникати малознайомого предмету. У зв’язку з цим тренер сфокусувалася на тому, як забезпечити підготовку, насамперед вчителя.

      Крім того, у ході тренінгу учасники виконували різноманітні практичні завдання: відділяли факти від суджень, шукали і знаходили “емоційні гачки” маніпуляцій тощо.

      Особлива подяка Бориспільському навчально-виховному комплексу «Гімназія «Перспектива» – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Володимира Мономаха» та Оксані Большаковій, заступнику директора гімназії з навчально-виховної роботи, яка сприяла проведенню тренінгу.

Проведення цього заходу стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через проект USAID «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю Академії української преси та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.

                                                  Рябик Валерія, координатор медіа освітніх програм

 

 

Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now