м. Бориспіль - 2015 рік

Please reload

ПОИСК ПО КЛЮЧЕВЫМ СЛОВАМ 

November 21, 2019

Please reload

НОВЫЕ ЗАПИСИ 

"Щасливі батьки і щаслива дитина - це моя родина..."

Мені приємно читати всі відгуки батьків, які були учасниками суботніх тренінгів. Я вдячна Вам за щирість, відвертість, активність та бажання бути батьками з великої літери. Не зупиняйтеся на досягнутому, вдосконалюйте свою батьківську майстерність і далі. Будьте щасливими, бо лише поряд із щасливими батьками можуть бути щасливі діти.

 

Ваші відгуки...

 

Переглядаючи "Мій суботній зошит" я з теплотою та задоволенням згадую проведений у колі час з учасниками жіночого клубу "Щасливі батьки - щасливі діти" та його вдохновителем Зубченко Альоною. Кожна з запропонованих вправ давала мені поштовх на роздуми, а чарівна мелодія, яка звучала, захоплювала - і я не помічала, що сьогодні субота, і що я не в колі рідних та друзів.

Дуже сподобалось мені працювати з фарбою та манкою, руки творили неповторне..., а гра на музичних інструментах покращила мій настрій на весь подальший тиждень.

Коллаж, створений своїми руками про себе - видався неперевершеним і нехай все здійсниться, що відображене на ньому. З кожним заняття у "Моєму зошиті" все частіше з’являлись слова "я щаслива", "Я себе люблю, собі подобаюсь, я найкраща". Рідко говориш це своєму відображенню у дзеркалі. На мою думку, з кожним заняттям я сильніше повірила у себе, та у те, що ресурс ще далеко невичерпний...

Дякую за те, що в цей суботній день  приділяла час собі, а не прибиранню квартири.

 Зрозуміла, що щасливі батьки і щаслива дитина –

 це моя родина!!! 

Альоно Анатоліїївно, давно я так багато не писала,

це - завдяки ВАМ. ДЯКУЮЮЮЮЮЮЮЮ!!!!!

 

Галина Бабич                                                                      2016 рік

 

Альона Анатоліївна!

Дякую вам за прекрасні суботні заняття!!!

Дійсно за ті години я поринала у якусь дивовижну,незвичайну історію, яка допомагала мені розібратися в собі, а саме в деяких питаннях, які турбували мене. Ані трохи я не шкодую про цей втрачений, але приємний час. Мені найбільше сподобались заняття з фарбами.

І як викладач Ви молодець!

Дякую Вам за приємні хвилини!!!

 

Коток Наталія

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now