м. Бориспіль - 2015 рік

Please reload

ПОИСК ПО КЛЮЧЕВЫМ СЛОВАМ 

Please reload

НОВЫЕ ЗАПИСИ 

У вільний від уроків час...

 

 

 

"Фінансова грамотність" оба навики правильного поводження з грошима досить важлива тема. Якщо копнути глибше – то часто саме від наявності або відсутності грошей ми можемо зіштовхнутися з рядом проблем…

Основам фінансової грамотності потрібно навчати з дитинства!

Розповідати дитині про гроші потрібно починати з п’ятирічного віку, а то й раніше, коли Ваш малюк вже чітко розуміє, що речі купують за гроші.

Зрозуміло, що п’ятирічній дитині необов’язково знати, скільки Ви заробляєте і скільки грошей на вашому рахунку в банку. Але Ваші діти мали б, для прикладу, усвідомлювати, що банкомат видає гроші не просто так, а тому, що раніше Ви поклали їх на банківський рахунок. А от Ваша 10-річна дитина повинна знати, що таке: валюта, кредит, відсотки, інфляція, податки, для чого працюють банки, які бувають види доходів. Крім того, дитина повинна усвідомлювати, що не всі речі можна купити відразу, чому частину грошей потрібно відкладати. Важливо розповісти про те, як і коли необхідно витрачати гроші, що потрібно купувати, а що – не варто.

Таким чином і закладається фундамент “розумного” розпорядження грошима, а також уже з дитинства формуються навички управління грошима, фінансові навички.

Педагоги школи мали змогу у формі гри ознайомляться з поняттями пасивний і активний доходи, ліквідність бізнесу і прибутковість вкладеного капіталу, активи, пасиви, з основними помилками в управлінні особистими фінансами, навчаться бачити і використовувати можливості, які можуть привести їх до поставленої мети, зможуть визначати існуючі особисті стратегії, а так само спробують вибудовувати нові стратегії.

Слова вдячності за активно проведений час висловлюють Олені Часніковій , керівнику проекту "Освіта дорослих як шлях інтеграції ВПО в місцеві громади", дценту КВНЗ КОР "Академія неперервної освіти", канд.пед.наук, ВПО

 

 

 

Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now